ממליצים עלינו

 


המלצות ותגובות – הם הדרך הבטוחה עבורכם להכיר אותנו ולדעת מול מי אתם עומדים.

אנחנו בטיולי אתגר – Wild Adventures  עושים את המירב אשר ביכולתנו להעניק לכם חוויה יוצאת דופן, בטוחה ועוצמתית.

חברת טיולי אתגר – Wild Adventures, ידועה במסלוליה הייחודים המשלבים אטרקציות שונות כגון סנפלינג, טיפוס מצוקים, ביקור ביקבים מובחרים וכל זאת במקביל לצפייה בנופים עוצרי נשימה בארץ ובעולם. אנו בטיולי אתגר – Wild Adventures עושים את מירב המאמצים כדי להעניק לקהל הלקוחות שלנו מגוון רחב של טיולים המתאימים הן בדרגת הקושי והן מבחינת תקציב למטיילים מכל שכבות האוכלוסייה.

ההקפדה על כללי הבטיחות החל מהשלב הראשוני של בניית המסלול לטיול על ידי המדריכים, ועד ליציאה לשטח נמצאת בראש סדרי העדיפויות שלנו כדי להעניק לכם את חווית הטיול הטובה והבטוחה ביותר.

אנחנו ב טיולי אתגר – Wild Adventures דואגים לרכוש את הציוד החדיש והבטיחותי ביותר שקיים בעולם, העומד בתקן אירופאי לשמירה על ביטחונם האישי של כל המשתתפים וצוות המדריכים.

אנו בחברת טיולי אתגר – Wild Adventures מאמינים שטיול איכותי הוא טיול בו המדריך בעל יכולת להעניק לכל משתתפ/ת יחס אישי, ואת הזמן הדרוש כדי ללמוד, להתמקצע ולהרגיש בטוח בזמן הטיול. חברת טיולי אתגר – Wild Adventures מוציאה טיולי בוטיק בקבוצות קטנות עם צוות מדריכים גדול ביחס לקבוצה, כדי להעניק יחס אישי לכל משתתף ומשתתפת.

מקצועיות היא אחד הדברים ההכרחיים ביותר כדי להעניק חווית טיול מקסימאלית ובטוחה. צוות המדריכים בחברת טיולי אתגר – Wild Adventures עבר קורס מדריכי גלישת צוקים (סנפלינג) באחד מבתי הספר הטובים בארץ. בנוסף, בכל טיול ישנו לפחות מדריך אחד המומחה בהגשת עזרה ראשונה וטיפול ראשוני במקום. מדי תקופה צוות המדריכים עובר הכשרות נוספות כדי להעשיר את הידע בתחום ולהעניק למשתתפים את החוויה הטובה והמקצועית ביותר.